PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE NR 27 im.Marszałka Józefa Piłsudskiego W BIAŁYMSTOKU
Rekrutacja do przedszkola  na rok szkolny 2019/2020  już za chwilę...

Zanim rodzicu podejmiesz decyzję proponujemy zajrzyj  z dzieckiem na dni otwarte przedszkola :

18-20 luty w godzinach 9.00-11.00

                                       21-22 luty w godzinach 15.00-16.00

Znalezione obrazy dla zapytania przedszkole i dzieci

Jeśli Drodzy Rodzice jesteście już zdecydowani i chcecie zapisać swoją    pociechę do naszego przedszkola po raz pierwszy lub zmienić przedszkole na nasze, musicie wziąć udział w naszej rekrutacji poprzez wypełnienie i złożenie wniosku do kancelarii przedszkola.

Wniosek do przedszkola można wypełnić na 2 sposoby:

  elektronicznie logując się na stronie www.nabor.um.bialystok.pl smileyUWAGA! Wypełniony wniosek elektronicznie  należy wydrukować, podpisać i dostarczyć do kancelarii przedszkola.

   lub w formie papierowej po pobraniu wniosku w naszym przedszkolu. Po wypełnieniu wniosek należy dostarczyć do kancelarii przedszkola.

Pamiętajmy, by do wniosku złożyć dołączyć wymagane we wniosku  oświadczenia i dokumenty.

Pierwsza REKRUTACJA rozpoczyna się od 25 lutego -od tego dnia do 6 marca przedszkole przyjmuje Wasze wnioski o przyjęcie dziecka .

 

Wyniki czy dziecko zostało zakwalifikowane do przedszkola sprawdzamy albo elektronicznie albo na liście w przedszkolu pierwszego wyboru- 26 marca o godzinie 15.00. Jeśli Wam się się udało to do 29 marca musisz rodzicu podpisać w przedszkolu wolę przyjęcia Twojego dziecka do przedszkola. Dopiero wówczas otrzyma ono status przyjętego przedszkola.

 

Druga rekrutacja na wolne miejsca jakie o ile pozostaną sadrozpocznie się dopiero 1 czerwca.

   

 

logo Rozśpiewany Białystok
logo Spiewająca Polska

"Szczęśliwe jest dziecko, które odnajduje na każdym etapie wychowawcę zdolnego do udzielenia mu pomocy w stopniowym zdobywaniu sił i zapału koniecznych do wypełnienia jego ludzkiego przeznaczenia." - M. Debesse   
Przedszkole Samorządowe nr 27 - Aleja Józefa Piłsudskiego 8A, 15-445 Białystok   tel: 85 742 01 51, fax: 85 742 74 29;   pn-pt. 630-1700

Projekt graficzny: Magdalena Załuska